Wczoraj wieczorem odbył się Bal Nocy Letniej, organizowany przez Fundację TVN. To jedno z tych wydarzeń, na które czeka się cały rok. Nie impreza w stylu „musisz tam być”, ale wielkie wydarzenie na którym spotkać można najważniejsze osoby w tym kraju- niezwykłych filantropów. To ludzie na co dzień odnoszący wielkie sukcesy, nie tylko w biznesie. Są wśród nich wielcy artyści, słynni sportowcy. Wszystkich ich łączy jedno, na ten jeden wieczór stają się gośćmi  niezwykłych kobiet – Pani Bożeny Walter i Aldony Wejchert.

To ten jedyny wieczór w roku, kiedy przenosimy się w inną rzeczywistość. Przepięknie urządzone wnętrze namiotu ustawionego w Arkadach Kubickiego. Piękne, magiczne wnętrze. Sufit stanowiły sadzonki krzewów, podano wyśmienitą kolację, do tańca grała orkiestra.
FullSizeRender

Najwięcej emocji budzi oczywiście wielka aukcja. Podczas wczorajszej zebrano ponad 1.300.000 zł , które zostaną przekazane na wyremontowanie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Po raz kolejny wielkim sercem wykazała się Dorota Wellman, która przekazała Fundacji TVN czek na 100.000 złotych. Podziwiam Ją za wiele rzeczy. Odwagę w czynie i słowie, nienormalną normalność. Brak umiejętności gwiazdorzenia i wielką wirtuozerię w nadeptywaniu na odcisk tym, którym trzeba. Oto prawdziwa dama.

Jednym z najważniejszych tematów jest oczywiście kto i z kim i w czym przyszedł na bal. I wcale się nie dziwię, bo to moment, kiedy kobiety wyglądają elegancko jak nigdy, a mężczyźni… Zresztą sami zobaczcie. Oto moje ulubione kreacje z wczorajszego balu:FullSizeRender FullSizeRender FullSizeRender FullSizeRender FullSizeRender FullSizeRender

Ja swój wczorajszy „look” zawdzięczam marce Look Book, która stworzyła dla mnie suknię. Torebka to dzieło LULU GUINNESS , znaleziona na Zalando.pl, biżuteria Mokobelle. Wizaż to dzieło Małgosi z www.blogmakijaz.pl

IMG_8844

FullSizeRender FullSizeRender

Zabawa trwała do… dzisiaj. I było fantastycznie!!!

IMG_8845

Małgosia Rozenek, Omenaa Mensah, Agnieszka Jastrzębska i ja

FullSizeRender

Było też kilka przełomowych momentów jak ten…

Kuba Wojewódzki i…Tak! Kinga Rusin na jednym zdjęciu! Z nami Janiakami!

FullSizeRender

Piękna i cudowna Justyna Steczkowska.

Momentem wartym wszystkie miliony był ten, w którym Piotr Starak wszedł na scenę, aby paść na kolana przed kobietą swojego życia – Agnieszką Szulim, aby poprosić Ją o rękę. Oczywiście dziś będą pisać, że to takie albo śmakie. Mnie się podobało bardzo. I myślę, że wymagało wielkiej odwagi od Piotra. Dystansu do siebie, płynięcia pod prąd… i opanowania stresu, czy powie „tak”. Powiedziała. <3 Romantyczne. Niedzisiejsze. Piękne.

Z całego serca gratuluję Agnieszce i Piotrowi. Trzymam kciuki! Bądźcie szczęśliwi! To wkurza ludzi najbardziej!

FullSizeRender

 

Niech żyje bal!!! Niech żyją dobrzy ludzie! I bądźmy dla siebie tak eleganccy jak wczoraj. Wszyscy. Bo tacy jesteśmy najpiękniejsi, nie tylko dzięki makijażom i kreacjom.