Wyginam śmiało ciało! Wyginam śmiało ciało! A schaba nie jest mało! Brzuchola zrzucić by się chciało!

O! Taka ze mnie dziś poetka! A co!

Jestem właśnie po wieczornych ćwiczeniach. Wiadomo, że z formy do bikini wyszła dupa i nie chodzi tu o brazylijskie pośladki niestety ;-( Postanowiłam jednak ładnie wyglądać w Sylwestra – to znaczy zakończyć ten rok po nowemu, czyli zupełnie inaczej niż dotychczas. Nie lubię składać sobie żadnych obietnic, więc nie będę. Wracam jednak do bycia upartą zołzą w stosunku do siebie samej. 😉 I choć brzmi to perwersyjnie – lubię tak!

Wracając do ćwiczeń – nie mam czasu na siłownię i inne takie. Czasu i chęci na dojazdy. Korki, korki, korki. Kiedy więc Trzygłowy Potwór idzie spać, ja wskakuję w swoje ciuszki fashion fitness i sru na matę. Odpalam YOU TUBE w tv i zaczynam wygibasy!

Jak wiecie trenuję z Ewą Chodakowską, bo lubię Jej programy, podejście do człowieka. A prawdę mówiąc to Ją lubię cholernie, bo to niesamowita kobieta i złego słowa nie dam na Nią powiedzieć, więc mi nie marudzić w komentarzach 😉

Ale… W każdym związku zdarza się jakiś „skok w bok” w moim z Ewką też 😉 i tak dałam się namówić na szybki 10 minutowy „numerek” z Mel B na brzuszek i niejaką Tiffany na boczki – nie mylić z „na boczku” 😉

Mówi się, że sukces ma wielu ojców- ja twierdzę, że sukces w walce o dobrą figurę ma wiele matek. W zależności od potrzeb skaczę sobie z filmiku na filmik i jest fajnie. Każda ma inny styl i każda coś ciekawego do pokazania.

Moją faworytką jest Rebecca Loiuse, której ćwiczenia na sexy ramiona skradły moje serce. Jak nie znacie to poznajcie 😉 Do Jej programów potrzebne są oczywiście hantle, oraz 12 minut samozaparcia 😉 Warto!

Co do Tiffany to Jej program ćwiczeń na talię i boczki wydaje się w trakcie wykonywania jakimś szalonym tańcem. Gwarantuję Wam, że Wasi faceci będą zachwyceni. Nie tylko efektem, ale i tym jak się ćwiczy. Dupka i bioderka pracują!

Mel B daje za to czadu moim mięśniom brzucha – to znaczy Ona twierdzi, że ja je mam i muszę wzmocnić. Ja nadal się ich doszukuję, ale podobno jak pieką w trakcie ćwiczeń to znaczy, że są.

A czy Wy macie swoje ulubione programy, które polecicie? Dziewczyny do dzieła! Zakładam Malinową Grupę Wsparcia! Są tu jakieś miłośniczki fitnessu? Piszcie! Komentujcie! Mobilizujmy się! Do Sylwestra damy radę! Musimy! Mam tylko jedno marzenie… Pójść na tę Sylwestrową Imprezę bez obciskających gaci. Czy to tak wiele?

s1jck1 Rebecca

 

194627_OkmHqS5Y

Tiffany

 

mel-b-3

MelB