Zaszalałam 😉

Rzadko zdarza mi się zauroczyć jakimś produktem, bo należę do tych wybrednych. W tym sezonie pojawiło się jednak coś, co skradło moje serce i dało jeszcze większego kopa do dbania o siebie. Tatuaże… Nie, nie takie bolące. Takie błyszczące. Tego lata zdecydowanie wybieram opcję „na bogato”. Udałam się więc do Sephory i kupiłam The Glam Tattoo. Są naprawdę piękne. Nie mogę oczywiście nie wspomnieć, że Beyonce też je nosi 😉

Robi się je dokładnie, jak te z gum do żucia dla dzieci 😉 Woda i już! Muszę je jednak chować przed Potworzakami, bo Christian już zafiksował się na złote piórka. Nic z tego to my precious!!! I Pobierowo Town będzie moje! Oł je!

Dla tych, które nie wiedzą o czym mowa:

IMG_3637 IMG_3639 IMG_3640

Prawda, że piękne? A, że w tym roku zaoszczędzę na lodach i gofrach to sobie pozwoliłam! A co mi tam! Mam oczywiście zamiar zaciskać pasa przez całe wakacje, nie tylko w finansowym rozumieniu! Kto ze mną?

Podobno jak kobieta jest na diecie jest dość wkurzająca. Według mnie to jednak zwykłe plotki, prawda? Kiedy chodziłam po galerii, język uciekał mi wiecie gdzie, bo taką miałam ochotę na coś nieprzyzwoicie słodkiego. Nie poddałam się jednak. Ale postanowiłam poprawić sobie humor małym co nieco w postaci obłędnie pachnących kulek do kąpieli, zapakowanych jak lody! Mniam to ja będę jak się w nich wykąpię! Do tego zestaw masek na facjatę i bardzo szczęśliwa, lżejsza o kilka kalorii i parę złotych wyszłam z Sephory Swoją drogą polecam tę w Arkadii- moja ulubiona! I musicie koniecznie spróbować usługi doboru podkładu. Spotkałam się już z nią w Nowym Jorku, a teraz jest dostępna w Polsce i jest oczywiście darmowa. Aparat poda Ci dokładnie odcień twojej skóry i w zależności od jej potrzeb dobierze odpowiedni podkład z asortymentu jaki posiada Sephora.. Oczywiście poda kilka opcji w zależności od nakładów finansowych- wszystkie jednak będą idealne. Polecam! Warto skorzystać!

Inwestujemy w siebie dziewczyny! Nie tylko kasę, ale i czas. No i bądźmy dla siebie dobre! Miłego trzynastego!

 

FullSizeRender