Dziś przyszedł ten dzień ,kiedy patrząc w kalendarz zdałam sobie sprawę, że jednak do lata nie zostało już tak wiele czasu, jak podczas składania sobie noworocznych obietnic. Dżizas! Piękny dzień, słoneczko i pozytywny nastrój zepsuła mi wizja… Ja, plaża, może morze… I kostium kąpielowy. Dwuczęściowy… Bikini, no bo najłatwiej się opalisz, a i facetom (czytaj mężowi) się podoba. Pięknie co? No właśnie nie. Zapomniałam dopisać, że jak tak dalej pójdzie będę chodziła z własnym kołem ratunkowym, w postaci oponki na brzuchu. Dramat!

IMG_0434

 

My kobiety, mamy kochać siebie, mówić sobie i całemu światu (krzyczeć właściwie) jestem piękna! Perfekcyjna, choć mi się ze spodni wylewa! Taka jestem! Tylko, że… No właśnie. My wcale nie jesteśmy z tym szczęśliwe. Nie napawa nas dumą, że zamiast rozmiaru 36 kupujemy kolejny rok z rzędu 40, tłumacząc sobie, że na bikini nie zdążyłam, ale do Sylwestra na pewno będę wyglądać zajebiście! I w duchu kurczysz się do rozmiaru 34, bo jest Ci cholernie wstyd… przed samą sobą.

IMG_0436

Dziś miałam mega lenia, ale jeszcze większy był mój moralniak, że nic nie robię. Ok, wyszłam z Potworzakami na dwór i było super, ale jakoś pierdyliona kalorii to ja nie spaliłam. ;-( Po przyjściu do domu zdecydowałam, że teraz albo znowu jutro, które było wczoraj (sic!). Przebrałam się w strój wkładany odświętnie i włączyłam Ewę Chodakowską na dvd (albo vdv jak mówi mój syn). Trening dołączony do książki „Przepis na sukces”. 15 minut na początek… Bo ja tak naprawdę zaczynam od początku. Ale nie marudzę. Trudno. Taki był czas, że inne sprawy były ważniejsze. Ruszyłam więc do ćwiczeń, do boju! O płaski brzuch 😉 O siebie samą! Łatwo nie było, ale jakoś poszło 😉 Jutro też idę na matę 😉 Tym razem będzie to skalpel 😉 I ruszę się choćby nie wiem co!

IMG_0435

Przeglądałam sobie kalendarze „Pirelli” z ubiegłych lat… Też kiedyś mogłam być jedną z dziewczyn z takiego kalendarza. W sumie dziś też mogę… Nosiłby tytuł „Wulkanizacja opon. Pirelli” 😉

Ale damy radę! Czas wziąć własny tyłek w swoje ręce! Kto ze mną?

IMG_0433